Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПОВТОРЕННЯ В КІНЦІ РОКУ

§ 68. Морфологія. Орфографія

572. II. 3. Гарячий — гарячіший, більш гарячий, найгарячіший, найбільш гарячий. Низький — нижчий, менш низький, найнижчий, найменш низький. 4. а) «Злазьте, нарвіть великих яблук, сідайте і їжте на здоров’я», б) Солодкі — кислі, в) Мишкові й Дмитрикові захотілося чужих яблук. Гарячого липневого дня вони перелізли через низький тин саду, г) Сором, оскома.

573. Екскурсантом, чебрецем, сторожем, кущем, прибоєм, гостем, господарем, любов’ю, старістю, подорожжю, миттю.

574. І. Алюмінієвий, замшевий, плечовий, матчевий, фізичний, прозаїчний, акробатичний, астрономічний, вузесенький, чистісінький, криворізький, чумацький, священний, шалений, невблаганний.

II. Алюмінієвий —

575. І. 1) Разом: нікого, декотрий. 2) Через дефіс: будь-хто, чий-небудь. 3) Окремо: де з чим, ні з ким.

II. У парку хлопець не зустрів нікого.

576. Олексію, Оленко, Вікторе, Маріє Петрівно, Сергію Григоровичу, директоре, добродію, земле, друже, Дніпре, Україно.

Олексій — Олексійович, Олексіївна.

577. У плаванні чудові результати показують кити (до сорока кілометрів за годину), кальмари (до п’ятдесяти п’яти кілометрів за годину), дельфіни (до тридцяти семи кілометрів за годину). Чемпіоном серед риб вважається риба-меч, яка розвиває швидкість до ста тридцяти п’яти кілометрів за годину. Серед жителів повітряного океану рекорд швидкості належить золотавому орлу (до ста шістдесяти кілометрів за годину) (3 довідника).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.