Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 13. Письмовий вибірковий переказ художнього тексту розповідного характеру з елементами опису природи

607. IV. У травневому лісі квітковий килим стелиться під ноги. Повітря, просякнуте запахом смолини і мокрого листя, ніжно дурманить голову. Тепло... Навіть найменше створіння квапиться рознести по всьому лісу свою весняну радість.

Несподівано — вона! Два блискучі листочки при землі. На високому тонкому стеблі — біло-кремове суцвіття...

Це любка!..

Любка дволиста і тепер є дуже шанованою рослиною серед людей. Багато хто намагається посадити її в себе біля хати. Любка чудово почуватиметься в легенькій тіні від дерева та у «своїй» землі. Тому її слід пересаджувати тільки з тим ґрунтом, у якому вона росте.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.