Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 15. Твір-роздум про вчинки людей

610. По сусідству зі мною живуть два хлопчики: Роман та Ігор. Якось ми втрьох пішли в парк, довгенько там гуляли і зголодніли. Щоб не повертатися на підвечірок додому, вирішили купити сік і булочки в найближчій крамниці. За їжею пішов Роман, а ми з Ігорем сіли на лавочці й чекали його. Через кілька хвилин прибіг Роман. Він дав нам пакунки з харчами й сказав: «У нас ще залишилося десять гривень. Можемо витратити їх на цукерки». Ми здивувалися, бо грошей мало вистачити лише на сік і булочки. Роман пояснив: «Продавець помилився і дав мені решти на десять гривень більше». Ми з Ігорем обурилися й почали переконувати Романа в тому, що цю суму треба повернути. Роман розсердився й не схотів занести гроші. Ми самі віднесли десять гривень продавцеві. Він зрадів і щиро нам подякував.

Після цього випадку я зрозумів, що Роман — хитрий і нечесний хлопчик. Його вчинок я вважаю негідним, адже через таку поведінку міг постраждати продавець. Хочеться підкреслити, що Роман не шкодував про зроблене. Натомість він розсердився через наші з Ігорем умовляння повернути гроші. Я дуже сподіваюся, що Роман зрозуміє свою помилку й більше ніколи так не робитиме.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.