Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 15. Твір-роздум про вчинки людей

610. По сусідству зі мною живуть два хлопчики: Роман та Ігор. Якось ми втрьох пішли в парк, довгенько там гуляли і зголодніли. Щоб не повертатися на підвечірок додому, вирішили купити сік і булочки в найближчій крамниці. За їжею пішов Роман, а ми з Ігорем сіли на лавочці й чекали його. Через кілька хвилин прибіг Роман. Він дав нам пакунки з харчами й сказав: «У нас ще залишилося десять гривень. Можемо витратити їх на цукерки». Ми здивувалися, бо грошей мало вистачити лише на сік і булочки. Роман пояснив: «Продавець помилився і дав мені решти на десять гривень більше». Ми з Ігорем обурилися й почали переконувати Романа в тому, що цю суму треба повернути. Роман розсердився й не схотів занести гроші. Ми самі віднесли десять гривень продавцеві. Він зрадів і щиро нам подякував.

Після цього випадку я зрозумів, що Роман — хитрий і нечесний хлопчик. Його вчинок я вважаю негідним, адже через таку поведінку міг постраждати продавець. Хочеться підкреслити, що Роман не шкодував про зроблене. Натомість він розсердився через наші з Ігорем умовляння повернути гроші. Я дуже сподіваюся, що Роман зрозуміє свою помилку й більше ніколи так не робитиме.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити