Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 16. Замітка до газети типу роздуму

614. Звуки з очерету

На вихідних я та мій друг Денис вирішили відвідати його бабусю. Вона живе в невеликому мальовничому селі. Дорога до бабусиної хати пролягає біля річки. Коли ми проходили повз зарості очерету, то почули звідти жалібне скімлення. Денис вирішив поглянути, що там таке. Довгою тичкою він розсунув очерет, і ми побачили зав’язану торбину, яка застрягла там. Але швидка течія могла в будь-яку хвилину підхопити її і понести далі. Дотягнутися до торбини нам не вдалося. Денис довго не роздумував. Хоч надворі було прохолодно, він зайшов по коліна у воду й підчепив тичкою торбину. Коли ми 'її розв’язали, звідти вибралося мокре маленьке цуценя. Мій друг закутав його у свій шарф, і ми попрямували далі. Тепер цуценя живе в Денисової бабусі.

Я захоплююся вчинком друга. Він не зважав на те, що намочить одяг чи забрудниться. Для нього важливим було встигнути врятувати живу істоту. Крім того, Денис пожертвував своїм шарфом, щоб зігріти цуценя. Я переконаний, що мій друг завжди допоможе тому, хто цього потребує.

Коваленко Андрій


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити