Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ

§ 9. Загальновживані й стилістично забарвлені слова. Офіційно-ділова лексика

59. Периметр (запозич.), спортклуб (запозич.), ледащо, комбайн (запозич.), функціонувати (запозич.), монітор (запозич.), зирити, загальнонародний, велик (запозич.), префікс (запозич.), відфутболити (запозич.), військово-патріотичний (запозич.), фотосинтез (запозич.).

60. Балакати — розмовляти.

62. І. 1. На шкільних зборах ухвалено рішення взяти участь у міській виставці квітів. 2. Прошу підготувати пропозиції до 1 лютого поточного року. 3. Прошу опублікувати у вашій газеті моє оголошення. 4. Дозвольте ще раз подякувати вам за допомогу. 5. Закон набирає чинності з дня його опублікування.

II. Шкільних (школа — шкільний), зборах (збори — збір), рішення (рішення — вирішити), виставці (виставка — у виставці).

64. Ситуація 1. —Добридень! Я хочу записатися в бібліотеку.

— Добридень! Для цього потрібно оформити формуляр читача.

— Поясніть, будь ласка, що це.

— Це картка, у яку буде внесено твої особисті дані, відомості про взяті в бібліотеці книжки та відмітки про їх отримання і повернення. Щоб заповнити цю картку, мені потрібно знати твоє прізвище та ім’я, дату народження, адресу.

— Сидоренко Іван. Народився 20 квітня 2003 року. Проживаю за адресою: місто Тернопіль, вулиця Руська, будинок 5, квартира 5. Скажіть, будь ласка, який графік роботи бібліотеки?

— Бібліотека працює по буднях з 10.00 до 19.00.

— Яких правил користування літературою необхідно дотримуватись?

— Книжками слід акуратно користуватися і вчасно повертати їх відповідно до встановленого терміну.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.