Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 17. Твір-оповідання на основі побаченого

616. II. Минулого літа я з батьками відпочивав у Карпатах. Якось тато запропонував піти в похід. Ми з мамою погодилися. Спочатку всі разом позначили на карті маршрут, а потім детально обговорювали, як підготуватися до походу, що взяти із собою.

Наступного ранку вирушили в дорогу. Тато з мамою несли рюкзаки з їжею та одягом, а в моєму був килимок і аптечка. Погода була ясна, повівав легенький вітерець. Ми милувалися красою навколишньої природи. Під час походу тато навчив мене користуватися компасом. Тепер я вже не заблукаю в горах. Привал зробили на мальовничій галявині. Приготований на вогнищі сніданок був дуже смачним. Потім ми вирішили назбирати суниць, яких було багато довкола. Я зібрав повний кошичок ягід. Згодом ми вийшли до гірської річки і стали спускатися в долину.

За час цієї мандрівки Карпати постали переді мною у всій величі та красі. Мені дуже сподобався похід, і я залюбки пішов би знову в гори.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити