Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ

Тема 17. Твір-оповідання на основі побаченого

616. II. Минулого літа я з батьками відпочивав у Карпатах. Якось тато запропонував піти в похід. Ми з мамою погодилися. Спочатку всі разом позначили на карті маршрут, а потім детально обговорювали, як підготуватися до походу, що взяти із собою.

Наступного ранку вирушили в дорогу. Тато з мамою несли рюкзаки з їжею та одягом, а в моєму був килимок і аптечка. Погода була ясна, повівав легенький вітерець. Ми милувалися красою навколишньої природи. Під час походу тато навчив мене користуватися компасом. Тепер я вже не заблукаю в горах. Привал зробили на мальовничій галявині. Приготований на вогнищі сніданок був дуже смачним. Потім ми вирішили назбирати суниць, яких було багато довкола. Я зібрав повний кошичок ягід. Згодом ми вийшли до гірської річки і стали спускатися в долину.

За час цієї мандрівки Карпати постали переді мною у всій величі та красі. Мені дуже сподобався похід, і я залюбки пішов би знову в гори.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.