Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Єрмоленко С. Я. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ. ІМЕННИК

§ 26. Загальна характеристика частин мови

202. На, через, після, з, під, в; не тільки, а й; про.

203. Театр — театральний, театрально; література — літературний, літературно; інформація — інформаційний, інформаційно; предмет — предметний, предметно.

204. Сидить (теп. ч., одн.); трас (теп. ч., одн.); процвітає (теп. ч., одн.), виспівує (теп. ч., одн.), вимовля (теп. ч., одн.), бились (мин. ч., мн.), збиралась (мин. ч., одн.), ховали (мин. ч., мн.).

2. Хлопець (ім.), він (займ.), малий (прикм. у ролі їм.), його (займ.).

206. 1. Поет, художник, прозаїк, талановитий.

2. Мужній, вільно, стійкий, наполегливий.

3. Він, мій, своя, про.

4. Двійка, п’ятий, шість, двадцять.

_______________________________

1 Складна географічна назва (Канівські гори, на Чернечій горі) с одним членом речення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.