Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Єрмоленко С. Я. - 2016 рік

ЗВ'ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ

§ 73. Усний твір-опис приміщення в художньому стилі на основі особистих вражень

577. 1. Поданий опис приміщення належить до художнього стилю. Текст емоційний, створено художній образ приміщення, який викликає в читачів певні почуття. Використано емоційно забарвлену лексику.

2. Предмети облаштування кімнат: книжкові шафи; підставка для музичного центру, відеомагнітофона; м’який куточок, жалюзі, килим, вишита картина, стіл.

3. Господарі кімнат люблять збиратися разом у вітальні. Це свідчить про любов одне до одного. Вони люблять слухати музику, читати, обмінюватися новинами, переглядати художні фільми. Старша сестра любить вишивати й малювати. Господарі мають гарний смак.

578. 1. Найкраще приміщення у нашій квартирі — це моя кімната. Стіни у ній пофарбовані в теплий жовтий колір. На вікні — жалюзі.

Праворуч від вікна стоїть м’який диван. На ньому лежать пухкенькі подушки і мій улюблений ведмедик. Над диваном висить карта світу. Я дуже люблю дивитися на неї і мріяти, як я поїду у кругосвітню подорож...

Ліворуч від вікна стоїть мій робочий стіл. На ньому стоїть монітор комп’ютера, поличка для дисків, органайзер. Над столом висить поличка для найнеобхідніших підручників. Біля стола — книжкова шафа. Там містяться мої найулюбленіші книжки — «Три мушкетери», «Граф Монте-Крісто», «Гаррі Поттер», «Сутінки», «Капітан Шибайголова», «Пірати Карибського моря» тощо. Я дуже люблю читати, коли у мене є вільний час. Перед столом — крісло з високою спинкою, на якому дуже зручно сидіти.

Я дуже люблю свою кімнату, адже в ній зручно вчитися і приємно відпочивати.

2. Зручні дивани для відпочинку, скляний журнальний столик, настільна лампа під затишним абажуром, меблева стінка, телевізор, бамбукові жалюзі на вікнах, книжкові полиці.

3. Наша родина любить збиратися разом у вітальні. Це — найулюбленіша наша кімната. У центрі вітальні стоять два зручні дивани, поставлені спинками один до одного. Коли хтось на зеленому дивані дивиться телевізор, інші можуть примоститися на червоному й читати книжку. Біля диванів — журнальний столик. На ньому — настільна лампа під затишним абажуром. У вітальні є книжкова полиця, на якій стоять улюблені книжки всієї нашої родини — «Кобзар» Тараса Шевченка, «Лісова пісня» Лесі Українки, «Війна і мир» Льва Толстого, «Три товариші» Еріха Марії Ремарка.

На вікнах у нас — бамбукові жалюзі. Це дуже красиво. На стінці стоять різні милі дрібнички. Ми дуже любимо нашу оселю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.