Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Єрмоленко С. Я. - 2016 рік

ЗВ'ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ

§ 77. Письмовий твір-опис приміщення в науковому стилі на основі особистих вражень

584. 1. Текст не емоційний, немає художніх засобів мови, вживається велика кількість термінів.

2. Білі металопластикові двері зі зручними ручками відчиняються в теплий коридор, за яким світлий і зручний операційний зал. Гарне освітлення, чіткі написи допомагають відвідувачам швидко орієнтуватися в операційному залі. Усі ми, відвідуючи поштове відділення, дякуємо працівникам за злагоджену роботу.

3. П’ять операційних віконець, де можна купити газети, журнали, листівки, замовити телефонну розмову, послати й отримати бандероль, посилку; стіл, за яким оформляють документи: заповнюють бланки, пишуть адреси; поштова скринька для листів.

585.

У кабінеті української літератури1

Наш кабінет української літератури — велика світла кімната. Навпроти дверей — три великих вікна, на яких висять жалюзі. Стіни світлі, стеля біла. Панелі дерев’яні. Інтер’єр кабінету незвичний, виконаний у стилі української світлиці. Навпроти вікон розміщені полиці, на яких стоять українські гончарні вироби: куманці, глечики, макітерки.

На задній стіні розміщене невеличке декоративне віконечко з віконницями, крізь яке видніється картина сільського городу. Біля цієї стіни розташована велика лава, на якій стоїть старовинна прядка, лежать рубель і качалка. Ще тут стоять праски, гребні та гребінки. Обабіч віконечка висять старовинні вишиті рушники.

Праворуч від дверей — стенди з інформацією про українських письменників. Па центральній стіні —дошка. На ній ми пишемо.

Посередині кабінету стоять учнівські парти та стільці. Це наші робочі місця. Є ще вчительський стіл. Кабінет освітлюють лампи денного світла.

У цьому кабінеті дуже гарно. Його інтер’єр підвищує настрій, спонукає до хорошої і творчої роботи.

_______________________________

1 Твір слід скоригувати на основі особистих вражень про конкретний кабінет літератури.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.