Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Єрмоленко С. Я. - 2016 рік

ЗВ'ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ

§ 80. Письмовий твір-оповідання на основі побаченого

594.

Несподівана знахідка

Якось я з подружками поверталась зі школи додому. Раптом ми побачили, що у траві щось рухається. Я підійшла ближче і побачила якусь тваринку. Поки я намагалася зрозуміти, хто це, ця тваринка швиденько вилізла мені на ногу. Спочатку я злякалася, а потім роздивилась, що це домашній ручний щурик.

Мої подружки казали мені, щоб я його викинула. Але я пошкодувала бідолашну тваринку і поклала її собі в сумку. Усю дорогу щурик сидів у сумці тихесенько, ніби розумів, що їде додому. Удома батьки дозволили мені залишити щурика. Наступного дня ми придбали зручну клітку, і щурик прожив у нас дуже довго.

Я вважаю, що любов до природи, до всього живого починається з маленького — треба допомогти тому, кому ти можеш допомогти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.