Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Глазова О. П. - 2016 рік

СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ

§ 16. Складні слова. Сполучні о, е у складних словах

Основи поєднано за допомогою звуків [о], [е].

Життєдайний —

181. Чорнобривці, жовтоцвіт, волелюбної, синьоока, пізньоцвіт, буреломах, мухоморчики.

182. Чорнозем, землемір, лісостеп, кашовар, мореплавець, пароплав, буревій, пішохід, місяцехід, верболіз, сталевар, життєпис, краєзнавство, пилосмок, грязеводолікарня.

183. Рука, писати — рукопис; сіно, косити — сінокіс; чорний, слива — чорнос­лив; білий, сніг — білосніжний; сірий, очі — сіроокий; чорний, брови — чорнобро­вий; русявий, коси — русокосий.

184. 1. Стою серед усіх калинокровних родичів моїх. 2. Добро і зло. Між ними йде двобій. Нехай дістане кару лиходій. 3. Корінь всього лихого — грошолюбс­тво. 4. Милосердними треба вам буть задля всього живого! 5. Відлунюється сміх мій землетрусом. 6. Будь не самовпевненим, а певним.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.