Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

§ 1. РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ У ВИВЧЕНИХ СИНТАКСИЧНИХ КОНСТРУКЦІЯХ

Вправа 4

Вправа 5

І. 1. Рідна мово, без тебе ніхто я, мов підрізаний вітром листок (П. Перебийте). 2. Літо, до побачення! І за все спасибі: за поля квітучії, ліс зеленокрилий (В. Бичко). 3. Не сумуй, вербо моя похила, що багряним листям одшуміла осені пора (В. Сосюра). 4. Того, можливо, не знайду я слова, щоб наш прекрасний оспівати світ (М. Рильський). 5. За словами Сергійка, вчора над містом ішов справжній тропічний дощ (С. Музиченко).

Ці конструкції не можуть бути членами речення.

Вправа 8

1. Друзі запросили мене пограти в комп’ютерні ігри, а я вирішив піти з батьком на риболовлю. 2. Сонце вже зайшло і надворі почало темніти.

Вправа 9


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.