Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

§ 25. БЕЗОСОБОВІ ДІЄСЛІВНІ ФОРМИ НА -НО, -ТО

Вправа 252

Вправа 253

II. Дієслівні форми на -но, -то в реченні завжди виконують роль присудка, при якому не може бути підмета.

Вправа 254

Вправа 256

1. Текст звернення був надрукований і розпечатаний в офісі фірми. — Текст звернення було надруковано і розпечатано в офісі фірми. 2. Підтвердження знайдені лише наступного дня. — Лише наступного дня підтвердження було знайдено. 3. Музика була написана відомим композитором. — Відомим композитором було написано музику. 4. Бенгальські вогні запалені довкола новорічної ялинки. — Бенгальські вогні довкола новорічної ялинки було запалено. 5. Директор вручив призи переможцям. — Призи переможцям було вручено директором.

Вправа 257

1. Бур’ян зібрано і картоплю викопано. 2, Посуд вимито й уроки вивчено. 3. Увесь сніг з дороги прибрано вчасно. 4. Яскраве світлове шоу показано і настрій людей піднято.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.