Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

ТЕМА 3. ЧИТАННЯ МОВЧКИ

Вправа 591

Текст створено для того, щоб ознайомити читачів з найдавнішими племенами України, умовами їхнього проживання, культурою.

1. Тема: найдавніші племена України. Основна думка: виникнення двох основних груп племен — землеробів та скотарів, розвиток трипільської культури.

2. Тип мовлення: розповідь.

Стиль: науковий.

4. Справжнім дивом були витвори трипільських гончарів. Посуд фарбували білою, червоною і чорною фарбами та розмальовували. Тому трипільську культуру інколи називають культурою мальованої кераміки. Окрім посуду, на території поселень знайдено керамічні фігурки людей і тварин, макети житла, ритуальне начиння.

План:

I. Формування двох основних груп племен — землеробів та скотарів.

II. Виникнення трипільської культури.

1. Місце поселення трипільців.

2. Землеробство — основне заняття трипільців.

3. Культура мальованої кераміки.

4. Місце проживання представників племен скотарів та їхня культура.

5. Виникнення колісного транспорту.

6. Місця катакомбної культури.

III. Основа для формування нових народів.

7. Відповіді на тестові завдання: 1 А, 2В, 3Б, 4В, 5А, 6А


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.