Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

ТЕМА 9. УСНИЙ ТВІР - ОПИС ДІЙ НА ОСНОВІ ВЛАСНИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ

Вправа 604

Кімнатні квіти по своєму красиві, вони створюють комфорт і затишок. Але якщо буде, наприклад, негарний квітковий горщик, то й саме створіння природи втратить свою красу. Щоб такого не сталося, треба звернути увагу на колір горщика, на його форму і якість.

Для того щоб кімнатна рослина легко перенесла процес пересадки, необхідно діяти послідовно. По-перше, добре полити горщик з рослиною. Потім вийняти її з горщика, прибрати надлишки землі та відмерле або дуже довге коріння. Далі потрібно на дні нового горщика створити дренаж з маленьких камінців, потім насипати невелику кількість землі і пересадити рослину. Після пересадки рослини в новий, наповнений землею горщик, необхідно її добре полити, щоб земля злегка опустилася, і заповнилися всі порожнечі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.