Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

ТЕМА 15. ЗАМІТКА В ГАЗЕТУ ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУ

Замітка — це жанр інформаційної журналістики. Основою замітки є новина, яку журналіст описує, відповідаючи на запитання: .«що трапилось?», «де трапилось?», «коли це трапилось?», «хто брав у цьому участь?», «як це трапилось?», «чому це трапилось?». У журналістиці замітка вважається неавторським матеріалом, згідно із журналістськими стандартами вона не повинна містити думки автора.

Вправа 626

Замітка дискусійного характеру в газету

Що робити зі сміттям?

Як часто навесні, лише зійде сніг, ми помічаємо купи сміття скрізь. Дуже прикро, що його багато не тільки на вулицях селищ та міст, а й у лісах. Дехто не розуміє, що після прогулянки на природі необхідно після себе залишити місце відпочинку чистим. Щороку ми беремо участь в акції «Зелена весна», і починається боротьба за чистоту. Хтось з ентузіазмом береться за мітлу чи граблі і має від цього задоволення. Хтось скептично або навіть грубо відмахується, вважаючи, що це справа двірників. Де хто по-своєму реагує па такі заклики, продовжуючи смітити, де захочеться. Ще одна дуже важлива, на мій погляд, проблема. Що робити зі сміттям? Нашій країні катастрофічно не вистачає потужностей з утилізації сміття, використаної комбінованому наковки і харчових відходів. Усе. просто: такі заводи потрібно побудувати!

І все ж ми повинні пам’ятати одне правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити