Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 7 клас - 2015 рік

ТЕМА 16. РОЗПИСКА

Вправа 628

У розписці наявні такі реквізити:

— назва документа;

— текст, у якому зазначено, кому видано розписку, у зв’язку з отриманням матеріальних цінностей;

— дата;

— підпис.

Вправа 629

Варіант А

Розписка

Я, Демченко Володимир Іванович, отримав від генерального директора Курязького ДБК Коробова Степана Івановича 3000 гривень (три тисячі) на придбання нового обладнання для кабінету географії. Зобов’язуюся після придбання необхідних товарів надати чеки на суму 3000 гривень (три тисячі).

20 травня 2015 року /Підпис/

Варіант Б

Розписка

Я, Сенчук Кирило Володимирович, отримав в шкільній бібліотеці 10 (десять) підручників з української літератури для проведення відкритого заняття гуртка «Мовознавець». Зобов'язуюсь отримані матеріальні цінності повернути 29 травня 2015 року.

12 травня 2015 року /Підпис/


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.