Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Вступ

§ 1. Мова - найважливіший засіб спілкування, пізнання і впливу

7. 1. На уроці йдеться про спілкування та обмін інформацією. 2. Меню сайта є компасом для користувача. 3. Мені спало на думку скористатися електронним тлумачним словником. 4. Навчатися рідній мові можна і треба протягом усього життя. 5. Необхідно опанувати вміння грамотного письма.

10. 1) 2. Учися вислуховувати! 5. Обличчя можна роздивитися в дзеркалі, душу видно тільки в бесіді. 6. Читання гарних книг — це спілкування з найкращими людьми минулих часів.

2) 1. Заговори, щоб я тебе побачив. 3. Багато читаючи, розумнішайте! 7. Письмо шліфує мистецтво володіння словом. 8. Не клавіатура друкує, а розум.

11. У кожному тексті є основна думка, до якого мовець додає «нове», розвиваючи думку.

«Нове» в реченні містить основне повідомлення і виділяється логічним наголосом. У монологічному мовленні «нове» зазвичай міститься наприкінці речення.

12. План

1. Природа — чинник формування внутрішньої сутності народу.

2. Вплив природи на творення поетичної вдачі та образної мови українців.

3. Багатий світ рослин як джерело народних легенд та повір’їв.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.