Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Просте двоскладне речення

§ 18. Обставина. Види обставин за значенням

Пояснення

Щоб не плутати обставини з додатками, треба звернути увагу на формування запитань: вони мають бути природними, як у живій мові. (куди?).

Якщо ж до одного й того самого члена речення доречними є запитання як додатка, так і обставини, то потрібно звернути увагу на те, про що йдеться (про просторові поняття чи об’єкт дії): (де?) — просторове поняття. Отже, цей член речення є обставиною.

Цілий день ми просиділи в чотирьох стінах, тому що йшов дощ.

Журналісти прагнуть говорити про актуальні події тільки відкритим текстом.

Завжди цікаво почути про будь-яку подію з перших уст, поки вона не обросла плітками.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.