Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Просте односкладне речення

§ 21. Неозначено-особові речення

Пояснення

Присудок у неозначено-особових реченнях виражається дієсловом у 3-й особі множини теперішнього, минулого і майбутнього часу Неозначено-особові речення широко вживаються в наукових творах — при описі певних дослідів чи процесів.

248. У Київській Русі існували ради городян. їх називали «віча». На таких радах обговорювали й розподіляли посади в державі, визначали організацію війська, укладали угоди, оцінювали діяльність князя.

За часів Козаччини на Запорізькій Січі й на Лівобережній Україні також проводили загальні збори. їх називали Радою. На Раді обирали козацьку старшину: кошового отамана, суддю, писаря та осавула.

250. 1. За добро віддячують добром, а не злом. 2. Роботу роблять не лише терпінням, а й умінням. 3. Уміючи, спечуть хліб і з каменя. 4. Від щастя не тікають, щастя наздоганяють. 5. Якої грають, такої й танцюють.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.