Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Просте ускладнене речення

§ 38. Уточнювальні члени речення

448. 1. Невже отут, на цьому п’ятачку, вся Руська починалася держава? 2. Серце на хвилинку опинилося там далеко, в батьківській оселі. 3. Поволі, нога за ногою, пливуть чумацькі вози битим шляхом. 4. Ми ще довго, до пізньої доби, вели бесіду. 5. Я зриваю полин у долині, над самим Дністром. 6. Тільки зараз, уночі, польова квітка втратила свої барви.

449. 1. Хліб, навіть сухар, голоду в хату не пустить. 2. Кумис, себто перешумоване кобиляче молоко, вживають, як ліки. 3. Найкрасивіша рослина українських водойм — біле латаття, або водяна лілея. На неї дуже схоже жовте латаття, або глечики. 4. Шампіньйон, чи печериця, трапляється в степу, на луках і в лісах чорноземної зони. 5. Цілком спокійно почуває ; себе взимку кажан, тобто летюча миша. Зависнувши вниз головою, тварина безтурботно спить.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.