Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Просте двоскладне речення

§ 8. Способи вираження підмета

103. 1. До архітектурних пам’яток належать Софійський собор, Золоті Ворота, Кирилівська церква, Марийський палац. 2. «Сонце заходить, гори чорніють», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Тече вода з-під явора», «Із-за гаю сонце сходить» — відомі пісні на слова Т. Шевченка. 3. «Хмельницький і Барабаш», «Перемога під Корсунем» — твори про визвольну боротьбу проти польсько-шляхетського гніту. 4. Вже іншим став мені огром небес! По-іншому моргає Гончий Пес. А повен таємниць Чумацький Віз все швидше став котитися униз. 5. «Ой видно село», «їхав козак на війноньку» мають своїх відомих на ім’я авторів.

108. Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» розташований на Черкащині. Гості заповідника ознайомлюються зі столицею України часів Богдана Хмельницького, Чигирином, і родинним маєтком гетьмана — Суботовом. Екскурсантів цікавлять місцеві пам’ятки: Іллінська церква, Холодний Яр, Козацькі криниці. Усього на території заповідника розташовані тридцять п’ять пам’яток історії, культури, археології та природи. Усі пам’ятки пов’язані з історією козацтва та становленням державності українського народу.

111. 1. Які особливості притаманні мистецькому стилю бароко?

2. Як ви можете пояснити поняття «українське бароко»?

3. Чому цей стиль часто називають козацьким?

4. Які характерні риси уособлювало козацьке бароко?

5. У яких містах України в архітектурі найбільш яскраво виражені традиції козацького бароко?

6. Які пам’ятки українського бароко ви знаєте?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.