Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. П. Глазової 8 клас - 2017 рік

Просте двоскладне речення

§ 9. Способи вираження присудка. Простий і складений дієслівний присудок

116. З простими присудками: 1. Ми зрозуміли, що будемо працювати в новій україно-французькій фірмі зі збереження енергоресурсів. 2. Виконуй свою роботу завжди з бажанням, то й результат буде гарний. 3. Фразеологізм «мозолити руки» означає «тяжко працювати».

Зі складеними присудками: 1. Я хочу спробувати зробити невеличку скриньку з дерева. 2. Я зможу зробити свою родину щасливою. 3. Завжди треба старатися працювати з гарним настроєм.

II. То не козак, що отаманом не думає бути. Що буде, те й буде, а козак панщини робити не буде. Зроду-віку козак не був і не буде катом!

123. 1. Після уроків маю надіслати sms-повідомлення бабусі (дієсл. скл. прис.). 2. На жаль, не можу листуватися з нею електронною поштою (дієсл. скл. прис.). 3. О п’ятій годині ми повинні зустрітися (дієсл. скл. прис.). 4. Отже, повинен стежити за часом (дієсл. скл. прис.). 5. У цьому наші з бабусею думки збігаються. 6. Наш автобус рушає від станції метро Лівобережна.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити