Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 8 клас - 2017 рік

Словосполучення і речення. Головні та другорядні члени речення

§ 12. Додаток

120. II. Із прямим додатком: застосував (присудок) фарби (додаток); продовжити (присудок) життя (додаток); перенесли (присудок) картину (додаток). Із непрямим додатком: випала (присудок) картині (додаток); не стало окрасою (складений іменний присудок) експозицій (додаток); було приречене (складений іменний присудок) на смерть (додаток); під час (обставина) створення (додаток); створення (додаток) його (додаток); мала призвести (складений дієслівний присудок) до потемніння (додаток); випаде милуватися (складений дієслівний присудок) картиною (додаток); випаде милуватися (складений дієслівний присудок) поколінням (додаток); в експозиції (обставина) мистецтва (додаток).

121. Після тривалої дискусії про шлях походу нарешті ми вирішили вирушати. Усім присутнім дозволили говорити. Мені випало написати замітку до шкільної газети. Шановні дорослі, дайте дітям відпочити.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.