Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 8 клас - 2017 рік

Словосполучення і речення. Головні та другорядні члени речення

§ 13. Обставина

126.

Способу дії

Місця

Часу

підіймається поступово;

бігли весело;

пролітають стрілою;

ішов з обережністю;

сплять спокійно;

говорить голосно

зазеленіло навкруги;

підіймався вгору;

їхав дорогою;

ішов усе далі й далі;

виднілося далеко;

ішов попереду

хвилювався завжди;

тривало сто літ;

працювали до вечора;

прокинувся вдосвіта;

приїхав на кілька хвилин;

чекали з дня на день

132. (обставина способу дії, виражена при слівником), (обставина способу дії, виражена дієприслівниковим зворотом). (обставина часу, виражена сполученням іменника та числівника) (обставина місця, виражена іменником із прийменником) (обставина часу, виражена прислівниками). (обставина способу дії, виражена іменником) (обставина місця, виражена прислівником), (обставина способу дії, виражена іменником) (обставина місця, виражена іменником із прийменником). (обставина способу дії, виражена прислівником) (обставина способу дії, виражена прислівником) (обставина способу дії, виражена прислівником). (обставина часу, виражена прислівником) (обставина місця, виражена іменником із прийменником). (обставина способу дії, виражена прислівником) (обставина способу дії «отак сам собі», виражена сполученням займенників із стверджувальною часткою)

II. По-дитячому, безтурботно, гарненько.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.