Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 8 клас - 2017 рік

Односкладне речення. Повне та неповне речення

§ 21. Узагальнення вивченого з теми «Односкладне речення. Повне та неповне речення»

214. II. (присудок виражений дієсловом 1 особи однини тепер, часу, речення означено-особове). (складені дієслівні присудки виражені дієсловами неозначеної форми та допоміжними словами не можна; речення безособове). Наприклад, марнославство (підмет виражений іменником; речення називне). (присудок виражений дієсловом неозначеної форми; речення безособове). (присудок виражений дієсловом неозначеної форми; речення безособове).

3. Крім того, є багато людських вад, до яких треба ставитися поблажливо, терпляче (односкладна частина).

5. Наприклад, марнославство. (Пропущено — є такою вадою). Але то вже інша категорія. (Пропущено — честолюбство).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.