Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 8 клас - 2017 рік

Речення з відокремленими членами

§ 37. Узагальнення вивченого з теми «Речення з відокремленими членами»

383. 1. Після зборів велика група учнів, галаслива і радісна, вийшла на вулицю. 2. Там, за горами, давно вже сяє сонце. 3. Сашко, усміхаючись, дивився на хлопців. 4. Великий пароплав, освітлений вогнями, до пристані підходив.

384. І. Там, на горі, біла хата із бабиного літа. Місяць, закоханий у ніч чарівну, сяє, щасливий, і світить. Неподалік за верболозом, біля мольберта, стояв молодий довговолосий чоловік. Трава росте під стопами у нас, підступно-тихо викрадає простір і, непомітно взеленивши час, підносить вгору свої пера гострі... Світлою порошею курить Чумацький Шлях, шлях твоїх пращурів... У сірих очах, замість холоду й суворості, з’явився вираз лагідності й тихої задуми.

II. (Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, неповне, ускладнене уточнювальною обставиною місця).

(Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене уточнювальною обставиною місця).

II. (Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене звертанням та уточнювальним додатком).

(Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленим означенням, вираженим дієприкметниковим зворотом, і відокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.