Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. В. Заболотного 8 клас - 2017 рік

Словосполучення і речення. Головні та другорядні члени речення

§ 9. Порядок слів у реченні. Логічний наголос

92.

96. 1. Із грудня журнал «Однокласник» видаватиметься в англомовному варіанті. Журнал «Однокласник» із грудня видаватиметься в англомовному варіанті. Із грудня видаватиметься в англомовному варіанті журнал «Однокласник». В англомовному варіанті журнал «Однокласник» видаватиметься із грудня. Видаватиметься із грудня в англомовному варіанті журнал «Однокласник».

2. Контроль за якістю продукції на заводі ведеться постійно. На заводі постійно ведеться контроль за якістю продукції. За якістю продукції на заводі постійно ведеться контроль. Постійно контроль на заводі ведеться за якістю продукції. Контроль постійно ведеться за якістю продукції на заводі.

3. Дітей до навчальних закладів підвозять шкільні автобуси. До навчальних закладів дітей підвозять шкільні автобуси. Підвозять дітей до навчальних закладів шкільні автобуси. До навчальних закладів шкільні автобуси підвозять дітей. Шкільні автобуси підвозять дітей до навчальних закладів. Шкільні автобуси дітей підвозять до навчальних закладів.

4. Огрядна жінка підійшла до гурту. Підійшла до гурту огрядна жінка. До гурту підійшла огрядна жінка. Підійшла, огрядна жінка до гурту.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити