Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. М. Авраменка 8 клас - 2017 рік

Повторення та узагальнення вивченого

§ 1. Мова - найважливіший засіб спілкування, пізнання та впливу

2. Шабля ранить тіло, а слово — душу. Від теплого слова і лід розмерзається. Без сумніву, мова — величезний засіб впливу на людей, який може розрадити, переконати, спонукати до дії або навіть морально знищити. Думаю, кожен із нас у цьому неодноразово переконувався. Згадаймо давню історію. Видатний оратор Діоген славився умінням переконувати словом. Так, наприклад, він закликав греків захищати демократичний лад, боротися проти олігархічних угруповань, і його промови призвели до того, що в 340 р. до н. е. грецькі держави об’єдналися під керівництвом Афін, а Фіви уклали союз із Афінами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.