Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. М. Авраменка 8 клас - 2017 рік

Синтаксис і пунктуація

§ 11. Присудок

Пояснення

Присудок — головний член двоскладного речення, що характеризує підмет за дією чи ознакою. Присудок відповідає на питання що робить (підмет)? що зробить? що з ним робиться? у якому він стані? який він є? хто або що він є?

2. Андріївський узвіз не перестає радувати і киян, і гостей столиці своєю аурою загадковості. Ця стара київська вулиця починає затягувати у вир сувенірів уже від пам’ятника Проні Прокопівні й Голохвастову. Тепер ми зможемо побачили цей дует у бронзі наживо. Ми намагаємося йти посередині, а все одно тісно від перехожих і сувенірних яток. У кінці вулиці запахло кавою, тож вип’ємо духмяного напою, а потім продовжимо гуляти містом.

3.

Траса здоров’я

4. 1. Багато ялтинців не ходять на пляж. 2. Тато з мамою поїхали до Миргорода. 3. Семеро переможців першості міста поїдуть на чемпіонат України. 4. До кінця вистави залишилося десять хвилин. 5. Закупи, ресторан, прогулянка не входять у мої плани, тільки кіної 6. Класний керівник із старостою чекатимуть на розі бульвару Лесі Українки й вулиці Басейної. 7. Збараж і Тернопіль подарували незабутні враження.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити