Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. М. Авраменка 8 клас - 2017 рік

Синтаксис і пунктуація

§ 12. Означення

Повторення

А. Поширеним називається речення, у складі якого є не лише граматична основа, а хоч один другорядний член. Наприклад:

Б. 1 — В; 2 — Г; 3 — А.

3. Узгоджені: давні єгиптяни; свої думки; давні греки; власні житла; не всі квіти.

Неузгоджені: мовою квітів; статуї богів; олія троянди; властивість виділяти.

Пояснення

Складений іменний присудок, окрім прикметника (іменної частини), у своєму складі має ще дієслово-зв’язку (бути, стати, називатися, видаватися й под.). Якщо ж присудок не містить слів, які можуть виступати зв’язками, то він простий, а прикметник виконує роль означення. Порівняй: (складений іменний присудок) під час тренування. (простий присудок) (означення) дівчатами.

5. Заголовок — «Символіка квітів».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.