Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. М. Авраменка 8 клас - 2017 рік

Синтаксис і пунктуація

§ 15. Додаток

2. 1. Сьогодні варто віддавати перевагу строгим лініям (непрям., ім.) і геометричності (непрям., ім.). 2. Модний дім «Дольче й Габбана» культивує життєрадісні мотиви (прям., ім.): ми знову на модницях (непрям., ім.) бачимо золото (прям., ім.) й квіткові орнаменти (прям., ім.). 3. Рукав-ліхтарик повернула в моду Айна Гассе, коли пошила колекцію (прям., ім.) ділового одягу (прям., ім.) для Юлії Тимошенко (непрям., ім.). 4. «Шанель» оздоблює високі чоботи (прям., ім.) шнурівкою (непрям., ім.). 5. Лілія Пустовіт уважає, що в м’яких натуральних тканинах (непрям., ім.) будь-яка жінка матиме чарівний вигляд (прям., ім.).

4. А. Прямі додатки: виготовляли сандалі, створення взуття, винахід взуттєвої пари.

Непрямі додатки: показником статусу, статусу власника, у Стародавньому Єгипті, єдиним видом, видом взуття, складалися з підошви та ремінців, виготовляли зі шкіри або листя, «взуття для краси, в Стародавній Греції, попит серед жінок, винахід греками, подією в історії, між лівим та правим ’ черевиком, за однаковими лекалами.

Б. Складені іменні присудки (іменна частина у формі Ор. в.): було показником, став подією.

5. Слабким людям властиво хвалитися перевагами, які здатен дати їм лише випадок. Потрібно уникати розумних людей, позбавлених здорового глузду. Щодня я спрощую, бо щодня чогось навчаюся. Жінка не може бути щасливою, якщо її не люблять. Життя не костюм, його не можна перекроїти.

6. 1. Уміння зі смаком добирати одяг властиве дизайнерам. 2. Я не можу дорікнути за вибір кольорової гами. 3. Я буду опановувати англійську в Лондоні на курсах стилістів. 4. Вибір одягу з прямими лініями й стриманими кольорами характерний для чоловіків. 5. Моя сестра сповнена поваги до таланту Лагерфельда. 6. Оволодівати технікою вишивання ми будемо в Рівному. 7. Я завжди дякую подрузі за влучні поради.


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити