Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О. М. Авраменка 8 клас - 2017 рік

Синтаксис і пунктуація

§ 35. Поняття про відокремлення. Розділові знаки при відокремлених членах речення

5. Найдавніша з аптек, перетворена на єдиний в Україні музей; обладнання, виготовлене в різні епохи; пресів, дерев’яних і металевих; ліки — «залізне вино».

7. А. Уривок із твору В. Нестайка «Тореадори з Васюківки».

Б. Ява з Павлушею, відвідавши історичний музей, були в захваті. Хлопцям, враженим багатющою експозицією, найбільше сподобалися предмети середньовіччя. Натомість експонати з прадавніх часів, виставлені на першому поверсі, мало зацікавили друзів. Усі старовинні речі, зокрема козацьку зброю, школярі розглядали з великою цікавістю, уявляючи сержанта Паляничку в образі відчайдушного та сміливого запорожця.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.