УКРАЇНСЬКА МОВА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника О.М. Авраменко - 2017 рік

§ 16. Розділові знаки в ССР

Вправа 2, с. 59

Вправа 4, с. 59

Квіти маленькі й непоказні, й сама рослина невелика. Минає одна доба, і в кімнаті з цим зеленим чудом зникає близько 80 відсотків хвороботворних організмів. Цей зелений фонтанчик випаровує вологу з поверхні листочків — і повітря в кімнаті стає зволоженим.

Вправа 5, с. 60

1. Я почав поливати квіти на захід сонця, і вони набрали барви й пружності. 2. Під вечір фіалки видихають ніжний аромат, однак їхні квіти не закриваються. 3. У дитинстві син не звертав уваги на посаджені мамою квіти, а зараз захоплюється їхнім різнобарв’ям.

Вправа 6, с. 60

Айстри у вікні, лежить у кімнаті, Олег у вагоні, у своєму тілі.

Ключ: Алое.

Вправа 7, с. 60

Б 1. Навколо мене у шоу-румі справжнім квітковим розмаїттям то вражають соромливі тюльпани, то захоплюють розкішні ароматні крокуси. 2. Відкриваю чергову залу — ідо мене гордовито нахиляють розкішні корони елегантні кали. 3. Випромінюють жовтогарячі сплески позитиву декоративні соняшники і здається, що простір навколо теж світлішає, набуваючи чарівної золотавості. 4. Серед розкішних квіткових шапок помічаю не тільки червоні троянди — символ кохання, а й їхніх білих подруг — символ чистоти й шляхетності.

Д/з с. 61

1. Тільки невсипуще море бухає десь здалеку та зорі тремтять в нічній прохолоді. 2. Хвилина що — і схід розпише в сліпучі барви небосхил. 3. Який простір, і як легко дихати під високим небом Кавказу. 4. Несподіваний ривок — і ми відриваємося від землі. 5. Лише гул од копит стеном котився та хліба шелестіли. 6. На хвилину раптом стихли голоси, й спинилися тіні. 7. Довкола будинків цвів бузок, і на білі стіни падала прозора тінь від листя. 8. Нове століття вже на видноколі, і час новітню створює красу. 9. Сяйливо блима яснозорий сад, і місяць тане в ночі на долоні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.