УКРАЇНСЬКА МОВА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника О.М. Авраменко - 2017 рік

§ 30. Двокрапка в БСР

Вправа 2, с. 106

Вправа 5, с. 107

1. Сучасна людина все життя має рухатися: успіх прийде неодмінно. 2. Малорухливим людям з часом стає важче і важче: втрачаються навички самоосвіти та саморозвитку. 3. Фізично розвинені люди гідні поваги: тренуючи тіло, вони піклуються про своє здорове майбутнє.

Вправа 7, с. 108

Б 1. Цінуйте свободу: свобода дає можливість рухатися в обраному вами напрямку. 2. Дружіть із фізкультурою: у здоровому тілі завжди живе здоровий дух. 3. І діти, і дорослі знають: фізичні навантаження необхідні сучасній людині.

Д/з, с. 108


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.