УКРАЇНСЬКА МОВА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника О.М. Авраменко - 2017 рік

§ 32. СР з різними видами зв'язку

Вправа 2, с. 113

А, Б, В

СР із сполучниковим та безсполучниковим зв’язком

СР із сурядним та підрядним зв’язком

Вправа с. 114

А, Б На межі XIX—XX століть у кав’ярнях Будапешту кипіло життя богеми, і якщо кому-небудь було потрібно знайти в Будапешті відомого письменника, поета або художника, для цього варто було знати не домашню адресу особи, а кав’ярню, яку вона відвідує.

Кав’ярні були ніби клубами, де люди жили активним громадським життям, тут збиралися найяскравіші особистості, іноді, саме у кав’ярнях починалися важливі події угорської історії.

Сучасні заклади виглядають зовсім по-іншому, але в столиці Угорщини залишилися заклади, котрі зберегли атмосферу минулих часів.

У першому залі завжди гамірно і багатолюдно, але у другому є затишні куточки, де можна усамітнитися за чашкою кави з тістечком.

Д/з, с. 115

А, Б, В

СР із сполучниковим та безсполучниковим зв’язком

СР із сурядним та підрядним зв’язком


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.