УКРАЇНСЬКА МОВА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника О. П. Глазової - 2017 рік

ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО У 8 КЛАСІ. ГРАМАТИЧНА ОСНОВА РЕЧЕННЯ. ОДНОСКЛАДНЕ ТА ДВОСКЛАДНЕ РЕЧЕННЯ

§ 28. Розділові знаки в БСР: тире

Вправа 307, с. 175

Вправа 308, с. 174

Вправа 309, с. 176

1. Все минеться — одна праця останеться. 2. Спину не зігнеш — хліба не візьмеш. 3. Зійшов сніжок — берись за плужок. 4. Подружилось із котом сало — його зразу не стало. 5. Із собаками ляжеш — з блохами встанеш. Смислові відношення між частинами записаних безсполучникових складних речень наслідкові.

Вправа 310, с. 176

1. Грім не гряне — ледачий не встане. 2. Є охота — наладиться робота. 3. Багато няньок — дитина без носа. 4. Багато диму — мало вогню. 5. Не можна в двері — я в кватирку. 6. Чумакові віз ламається — чумак ума набирається. (Нар. творчість)

Вправа 311, с. 176

Вправа 312, с. 177


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.