УКРАЇНСЬКА МОВА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника О. П. Глазової - 2017 рік

ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО У 8 КЛАСІ. ГРАМАТИЧНА ОСНОВА РЕЧЕННЯ. ОДНОСКЛАДНЕ ТА ДВОСКЛАДНЕ РЕЧЕННЯ

§ 30. Текст і його основні ознаки

Вправа 334, с. 191

Твори Марка Вовчка: збірка «Народні оповідання», казки «Дев’ять братів та десята сестриця Галя», «Ведмідь», історичні повісті для дітей «Кармелюк», «Невільничка», «Маруся», повість «Інститутка», оповідання «Від себе не втечеш».

Перекладацька діяльність Марка Вовчка — це її власні твори, перекладені нею ж французькою мовою («Маруся», окремі твори зі збірки «Народні оповідання»), а ще романи Жюля Берна, твори Альфреда Врема, Чарльза Дарвіна та ін.

Вправа 338, с. 194

Пам’ятаю батька молодим, смаглявим, з тонкими рисами обличчя та ввічливими й доброзичливими манерами. Коли зирять з екрана нахабні, брехливі очі деяких оракулів, постають у моїй пам’яті й душі очі мого батька — прекрасні й чесні очі втомленої одвічною працею людини. В його зітханні —• втома людини, що все життя воювала з жадобою й крутійством, та так і не перемогла їх. Який же він був красень! Яке в нього було обличчя зі смаглявим рум’янцем на всю щоку! Яка горда постава! Які інтелігентні руки! Тепер ті руки обважніли й набрякли, а я їх пам’ятаю витонченими й ніжними. Золоті й добрі батькові ручечки...

\

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.