Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Я обираю географію - комплексний довідник

Розділ 1

ЗАГАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ.

 

АТМОСФЕРА

 

Хмарність

  Хмари — скупчення в атмосфері продуктів конденсації водяної пари (крапель води або кристалів льоду). утворення хмар залежить від вологості та температури повітря.

  Хмарність — ступінь покриття неба хмарами.

  Метеорологи оцінюють хмарність за 10-бальною шкалою. Наприклад: 0 балів — небо ясне, 5 балів — 50% неба закрито хмарами, 10 балів — усе небо закрито хмарами. Хмари бувають різних типів і форм у залежності від умов утворення. Найпоширенішими є шаруваті, купчасті, перисті хмари та їх різновиди.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.