Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Я обираю географію - комплексний довідник

Розділ 3

ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ УКРАЇНИ

ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ УМОВ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЇХ ОХОРОНА

  Лісові ресурси України обмежені. Найбільше їх у Карпатах і Поліссі. Зменшуються лісові ресурси внаслідок безсистемної інтенсивної заготівлі деревини, що призводить до порушення екологічної рівноваги.

  Головним джерелом прісної води є річки України (Дніпро, Дністер, Південний Буг тощо). Вони забезпечують потреби населення і господарства, є джерелом одержання електроенергії, транспортними шляхами. За забезпеченістю водними ресурсами Карпати і Полісся відносять до територій з надмірною водністю, а степовий Крим, Причорномор'я, Схід України — до територій з недостатньою водністю. Тому головний резерв прісної води — підземні води.

  Рекреаційні ресурси призначені задовольняти потреби людей в оздоровленні та відпочинку. Природний рекреаційний потенціал України досить значний (лісові, кліматичні, водні ресурси тощо). Унікальні природні властивості мають гірські райони, узбережжя морів. Але цей потенціал використовується недостатньо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.