Я обираю географію - комплексний довідник

Розділ 2 ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ

 

АНТАРКТИДА

  Корисні копалини. Геологічна розвідка материка показала, що в надрах Антарктиди зосереджено близько 150 видів різноманітних корисних копалин. Передбачається, що в Антарктиді зосереджені найбільші запаси кам'яного вугілля (7-10% світових запасів), знайдені залізні руди, хром, золото, уран, нікель. У межах материкового шельфу знайдено великі запаси природного газу і нафти. Однак у 1990 р. міжнародне співтовариство прийняло рішення про заборону розвідки і розробки корисних копалин в Антарктиді. У той же час не слід забувати, що в Антарктиді в надлишку є один коштовний мінерал, для видобування якого не потрібні зусилля і витрати,— це лід.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.