КРАЇНИ СВІТУ У ЦИФРАХ I ФАКТАХ

Північна Америка

МОНТСЕРРАТ

Форма правління й територіального устрою. Володіння Великої Британії. Управляється губернатором, якого призначає королева Великої Британії. Законодавча влада — Законодавча рада.

Адміністративний центр: Плімут (1,5 тис).

У 1632 р. на острові було засновано перше англійське поселення. З кінця XVIII володіння Великої Британії.

Географічне положення. Вест-Індія, на однойменному острові вулканічного походження в архіпелазі Малі Антильські острови.

Площа: 102 км2 (утричі менша за площу м. Харкова).

Природні умови. Гористий рельєф. Середні температури протягом року +23—28 °С. Опадів випадає близько 1500 мм на рік, на схилах гір тропічні ліси.

Населення. 4 тис. Негри. Щільність 39 чол/км2. Сальдо міграції +34,8 чол. на 1000 жителів. Безробіття 6%. Середній вік 27,8 року.

Віросповідання: християнство (католики).

Державна мова: англійська.

Економіка. ВВП на душу населення (3400) дол. США. Сільське господарство: рослинництво (бавовник, цитрусові, банани), тваринництво. Є підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, складання радіоелектроніки й електроприладів. Туризм.

Зовнішня торгівля. Експорт: електронні компоненти, поліетиленові пакети, одяг, худоба. Імпорт: машини й устаткування, транспорт, продукти харчування. Основний торговий партнер — США.

Рекреаційні ресурси, визначні пам'ятки. У країні: лавові поля, вулкан Суфрієра, гори, вкриті тропічними лісами.

Грош. од.: східнокарибський долар. 2,7 за 1 долар США (2002).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.