Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

КРАЇНИ СВІТУ У ЦИФРАХ I ФАКТАХ

Північна Америка

СЕНТ-П'ЄР І МІКЕЛОН

Форма правління й територіального устрою. Спеціальна територіальна самоврядна одиниця Франції. Складається з двох комун. Голова управління — префект, якого призначає президент Франції. Орган місцевого самоврядування — Генеральна рада.

Адміністративний центр: Сент-П'єр (5,7 тис).

У 1976 р. країна одержала статус заморського департаменту, а в 1985 p.— територіальної одиниці Франції.

Географічне положення. Архіпелаг з восьми дрібних островів у північно-західній частині Атлантичного океану, на південь від острова Ньюфаундленд.

Площа: 242 км2 (трохи менша за площу м. Харкова).

Природні умови. Рівнинна територія. Середня температура січня -6 °С, липня — +14 °С. Опадів випадає близько 1000 мм на рік.

Населення. 6 (6) тис. чол. Вихідці з Франції. Щільність 25 чол/км2.

Віросповідання: християнство (католики).

Державна мова: французька.

Економіка. ВВП на душу населення, розрахований за курсом національної валюти до дол. США — дані відсутні; ВВП на душу населення, розрахований за паритетом купівельної спроможності

Країни світу у цифрах і фактах

(ПКС) — 11 000 дол. США. Основа господарства — морський промисел і переробка морепродуктів. Є машинобудівні підприємства, суднобудівні верфі. Тваринництво. Туризм.

Зовнішня торгівля. Експорт 12 млн дол. США (на душу населення 2000 дол.). Риба й вироби з неї, соя, корм, молюски й ракоподібні, хутро, шкіра (США 43%, Єгипет 14%, Японія 11 %).

Імпорт: 55 млн дол. США (на душу населення 9167 дол.). М'ясо, одяг, паливо, устаткування, машини, будівельні матеріали (Франція 44%, Канада 40%).

Рекреаційні ресурси, визначні пам'ятки. У країні: горбкуваті низовини й плато.

Грош. од.: євро. 0,8 за 1 долар США.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.