КРАЇНИ СВІТУ У ЦИФРАХ I ФАКТАХ

Південна Америка

ФОЛКЛЕНДСЬКІ (МАЛЬВІНСЬКІ) ОСТРОВИ

Форма правління й територіального устрою. Володіння Великої Британії. Керує країною губернатор, якого призначає королева Великої Британії. Законодавча влада — Законодавча рада.

Адміністративний центр: Порт-Стенлі (1,6 тис).

Спірна територія між Великою Британією та Аргентиною.

Географічне положення. Однойменний архіпелаг у південно-західній частині Атлантичного океану, поблизу узбережжя Аргентини.

Площа: 12,2 тис. км2 (можна порівняти із Закарпатською областю).

Природні умови. Рівнинна територія. Середня температура січня (літо) +10°С, липня (зима) +3 °С, опадів випадає близько 600 мм на рік.

Населення. З (3) тис. чол. Метиси, англійці, шотландці. Щільність 0,24 чол/км2. Нестача трудових ресурсів.

Віросповідання: християнство (протестанти).

Державна мова: англійська.

Економіка. ВВП на душу населення, розрахований за курсом національної валюти до дол.. США — дані відсутні; ВВП на душу населення, розрахований за паритетом купівельної спроможності (ПКС) — 25 000 дол. США. Розвинуте вівчарство, рибальство та морський промисел. Острови є військовою базою Великої Британії у Південній Атлантиці.

Зовнішня торгівля. Експорт: 4,6 млн дол. США (риба й морепродукти, вовна). Імпорт: 24,7 млн дол. США (паливо, продовольство, будматеріали). Основний торговий партнер — Велика Британія.

Рекреаційні ресурси, визначні пам'ятки. У країні: лежбища морських слонів і морських левів, пташині базари.

Грош/ од.: фолклендський фунт стерлінгів. 0,6 за 1 долар США.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.