КРАЇНИ СВІТУ У ЦИФРАХ I ФАКТАХ

Північна Америка

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ

Форма правління й територіального устрою. Володіння Великої Британії з внутрішнім самоврядуванням. Голова держави — королева Великої Британії, яка представлена губернатором. Законодавчий орган — двопалатний парламент, що складається із Сенату й Палати зборів.

Адміністративний центр: Гамільтон (3 тис).

З 1684 p.— колонія Англії. У 1968 р. країні надане внутрішнє самоврядування.

Географічне положення. Острови в північно-західній частині Атлантичного океану.

Площа: 53,3 км2 (майже в шість разів менша за площу м. Харкова).

Природні умови. Острови коралового та вулканічного походження. Середні температури березня + 16 °С, серпня +26 °С, Опадів випадає близько 1350 мм на рік.

Населення. 82 (92) тис. Негри (58 %), нащадки європейців і північних американців. Щільність 1539 чол/км2. Безробіття 4,5%. Середній вік 38,7 року.

Віросповідання: християнство.

Державна мова: англійська.

Економіка. ВВП на душу населення 44 579 — найвищий показник у світі (35 200) дол. США. Структура ВВП 1 % — 10% — 89%. Промисловість: ремонт судів, нафтопереробка, виробництво фармацевтичних виробів, фарб, будматеріалів. Сільське господарство: рослинництво (овочі, фрукти, квіти), молочне тваринництво. Рибальство. Туризм.

Зовнішня торгівля. Експорт: фармацевтичні препарати, нафтопродукти (ЄС 82 %, США 5 %) Імпорт: машини й транспортне устаткування, конструкційні матеріали, хімічні товари, продовольство й худоба (ЄС 48 %, Казахстан 27 %, США 8 %).

Рекреаційні ресурси, визначні пам'ятки. У країні: чудові пляжі на південному узбережжі островів (у т. ч. в районі заток Підкови), історичний музей з експозицією епохи Великих Географічних Відкриттів.

Грош. од.: бермудський долар. 1 за 1 долар США. (2003).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.