ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

МАГМАТИЗМ

Магматизм — процес виплавлення магми, її подальшого розвитку, пе­реміщення, взаємодії з твердими гірськими породами і застигання. Магма­тизм — прояв глибинної активності Землі, тісно пов'язаний з її розвитком, тепловою історією і тектонічною еволюцією. Виділяють магматизм геосинк­лінальний, платформний, океанічний, магматизм областей активізації; за глибиною прояву — абісальний, гіпабісальний, поверхневий (вулканізм); за складом магми — ультраосновний, основний, кислий, лужний.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.