ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

МАТЕРИК

Материк (континент) — великий масив земної кори, значна частина якого виступає над рівнем Світового океану, а периферія знаходиться ни­жче від його рівня. Для материка характерний континентальний тип будо­ви земної кори товщиною 35—70 км з присутністю гранітно-метаморфіч­ного шару. У сучасну геологічну епоху існують такі материки: Євразія, Північна Америка, Південна Америка, Африка, Австралія, Антарктида.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.