ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

ЩО ТАКЕ РЕЛЬЄФ

Рельєф (франц. relief, від лат. relevo — підіймаю) — сукупність нерів­ностей суходолу, дна океанів і морів, різноманітних за контурами, розмірами, походженням, віком та історією розвитку. Складається з позитив­них (опуклих) і негативних (угнутих) форм. Рельєф утворюється голо­вним чином внаслідок тривалого одночасного впливу на земну поверхню ендогенних (внутрішніх) і екзогенних (зовнішніх) процесів. Рельєф ви­вчається геоморфологією.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.