ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

СОЛОНЧАКИ

Солончаки — типи ґрунтів степових, напівпустельних і пустельних зон. Містять водорозчинні солі (понад 1%), а також 0,5—10 % гумусу. Розрізнюють автоморфні і гідроморфні солончаки; використовуються під пасовища, після промивання і при зрошуванні — під посіви рису, ячме­ню, бавовнику, люцерни. У Російській Федерації солончаки поширені у Прикаспійській низовині.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.