ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

КАРСТ

Карст (термін походить від австрійської назви плато Karst у Слове­нії) — явища, пов'язані з розчиненням природними водами гірських по­рід (гіпсу, кам'яної солі тощо). Карст характеризується комплексом під­земних (печери, порожнини, природні колодязі) і поверхневих (воронки) форм рельєфу, своєрідністю циркуляції і режиму підземних вод, річ­кової мережі (зникаючої в підземних порожнинах) і озер.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.